20/2/2009 - εκτυπώσεις δηλώσεων
Παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες να εκτυπώνουν τις δηλώσεις μαθημάτων τους 2 φορές και να φέρνουν το ένα αντίγραφο στη Γραμματεία του Τμήματος στον κο Βράνο
20/2/2009 - ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ - ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
1. Οι επί πτυχίο φοιτητές ΔΕΝ δικαιούνται συγγράμματα. Οι δηλώσεις μαθημάτων τους γίνονται στη Γραμματεία.
2. Οι δηλώσεις μαθημάτων και συγγραμμάτων για το εαρινό εξέμηνο 2008-2009 για τους φοιτητές Β', Δ' ΣΤ' και Η' εξαμήνων θα γίνουν από 20-2-2009 έως και 8-3-2009.
Προσοχή: Πρώτα δηλώνετε μαθήματα και μετά συγγράμματα!
3. Όσοι φοιτητές επιθυμούν να δηλώσουν μαθήματα από άλλα Τμήματα τα οποία δεν εμφανίζονται στο πρόγραμμα σπουδών να επικοινωνούν με τη Γραμματεία στα τηλέφωνα: 2651097186 (Αναστασία Αναστασίου) και 2651097406 (Πόλυ Κλήμη)
4. Στις δηλώσεις μαθημάτων ενεργοποιήστε τις ομάδες -κάνοντας κλικ πάνω δεξιά στις ΟΜΑΔΕΣ- για να δείτε τα γνωστικά αντικείμενα.
ΑΕΛ: Αρχαία Ελληνικά
ΝΕΛ: Νέα ελληνικά
ΓΛΣ: Γλωσσολογία
ΙΑΛ: Ιστορία- Αρχαιολογία
ΞΓ: Ξένη Γλώσσα
ΕΣΧ: Επιλεγόμενα απο το Φ.Π.Ψ.
ΜΕΤ: μαθήματα από άλλες σχολές ή τμήματα
Π (αριθμός): Υποχρεωτικά τομέα Παιδαγωγικής
Φ (αριθμός): Υποχρεωτικά τομέα Φιλοσοφίας
Ψ (αριθμός): Υποχρεωτικά τομέα Ψυχολογίας
Παρακαλούμε να εκτυπώνετε τις δηλώσεις μαθημάτων και συγγραμμάτων για δική σας ασφάλεια.
5. Όσοι φοιτητές δεν έχουν πρόσβαση στο internet να έρχονται στη Γραμματεία για τις δηλώσεις τους (ώρες εξυπηρέτησης: 11:00-13:30)